fbpx
+380(96)970-99-70
info@eurochistka.com.ua
зберігання зимового взуття

Хімчиска Єврочистка: Чому раніше ми не писали про це?
Все дуже просто, ми не могли повірити, що хтось носить торішнє взуття. Але як тільки розкрилася тема з «лабутенами», вирішили, що серед нас може знайтися пара-трійка людей, які тягають валянки «зима 2013» вже третій рік.
 Як тільки ви помітили, що хутро, яке вилазить з-під халяв ваших чобіт, викликає подив і посмішки зустрічних перехожих - «Все!» Це знак, якого ми чекали, після того як минулого тижня винесли ялинку.

Беремося за наші «броги».
 Почнемо з того, що як би не хотілося, але вичистити взуття від солі і бруду однозначно доведеться. Для цього не обов'язково нудно підставляти їх під струмінь води і вже зовсім не варто весело драїти губкою. Від першого взагалі ніякого толку, від другого можливе перетворення шкіри ваших черевик в таку собі «типу-замшу» і шанс познайомитися з кольором, коли ваше взуття мучилося на колодці у шевця.

Хімчиска Єврочистка: Кращий спосіб - це протерти вологою, м'якою ганчіркою. А якщо мова йде про нубук або замшу - то спеціальною щіткою. У разі, коли під руками немає спеціального спрея - підійде мильний розчин ... Він, до речі, краще в усіх сенсах - починаючи з різниці між ними: 12 грн - мило і 200 грн - спрей (воду на приготування мильного розчину не враховуємо, ми ж на субсидії! ), ну і звичайно ж, бульбашки - це просто «красиво».
 Якщо після банних процедур ви не забудете змити мило з взуття - будемо вважати, що перший етап закінчений.

 Ніхто не просить вас особисто засовувати ніс всередину черевик, повірте на слово - дезінфекція будь-яким «шузам» не завадить, а нашим «оксфордам» тим більше. Запах і бактерії будемо вбивати за допомогою ватного тампона і перекису водню. А якщо вас не вивертає від оцтової есенції - то і вона цілком підійде.
 Найголовніше поспіхом не ховати вологе взуття в коробки. Інакше є ризик виростити до прийдешньої зими такий собі містечковий шафовий «Дорблю», ну і звичайно шанс знову гортати сайти в пошуках нового взуття.

 В ідеалі наступним кроком було б усунути дрібні дефекти або зовсім відремонтувати черевики, щоб не займатися цим з приходом зими, але хто ж це робить? Тим більше раптом «салатовий" не буде таким модним до грудня.

 Тепер обробляємо поверхню кремом. Бажано щоб колір який наноситься збігався з кольором чобітків... Але, якщо не впевнені, що зможете зупинитися, взявши в «руки пензля» - використовуйте простий вазелін, він так само підійде (навіть для дальтоніків).

 Настав час використовувати торішню підписку «Вашого магазину» для домашнього блага ... (І правда, навряд чи вдалося б напхати наші боти «olx»-ом). Тепер ми більш ніж упевнені, що ніяка живність на наші хутра не зазіхне (хоча після дезінфекції ми і підвищили їх привабливість практично втричі). Моль, яка візьме слід вже через місяць-другий, буде дезорієнтована запахом поліграфії, яку терпіти не може. Відчувши поблизу зім'яті клаптики «періодичних видань», вона з радістю переключитися на ваші лисячі боа.

 Власне, закінчили. Укладаємо все акуратненько в коробочки і змахнувши сльозу витягуємо наші «лабутени».