fbpx
+380(96)970-99-70
info@eurochistka.com.ua

Незабаром осінь - пора підступна: дощі, калюжі, невдала чашка гарячого какао ... І, не те щоб подібних ситуацій в іншу пору року не було, але, чомусь, восени вони псують настрій набагато більше. І, якщо "невдалий день" осів на вашому пальто, то варто негайно віднести його в хімчистку. Чому?

 

Перше: ви не знайдете тих препаратів, які є в арсеналі фахівців хімчистки, на полицях магазинів. Так в "Єврочистці" для того, щоб вивести кілька плям, ми можемо використовувати до 5-7 різних засобів, які будуть максимально ефективні, але не призведуть до зриву кольору виробу.

Друге: ваші пральні машини не призначені для того, щоб прати об'ємний одяг і, тим більше, верхній. Навіть повсякденні вбрання будуть виглядати набагато презентабельніше, якщо регулярно здавати їх в чистку. Що вже говорити про пальто. Після хімчистки воно буде виглядати приголомшливо: рівний колір, ідеально чисте, ніяких ковтунців та заломів!

Третє: перучи в домашніх умовах, ви самі відповідаєте за ризики, яким піддаєте ваші речі. "Єврочистка" - це 20 років досвіду, інноваційні технології, кращі професійні препарати. 

Впевнені, - ви та ваше пальто заслуговуєте кращого сервісу, тому чекаємо на вас в "Єврочистці". Підготуйтесь до осені впевнено!