fbpx
+380(96)970-99-70
info@eurochistka.com.ua
зберігання зимового взуття

Хімчиска Єврочистка: Чому раніше ми не писали про це?
Все дуже просто, ми не могли повірити, що хтось носить торішнє взуття. Але як тільки розкрилася тема з «лабутенами», вирішили, що серед нас може знайтися пара-трійка людей, які тягають валянки «зима 2013» вже третій рік.
 Як тільки ви помітили, що хутро, яке вилазить з-під халяв ваших чобіт, викликає подив і посмішки зустрічних перехожих - «Все!» Це знак, якого ми чекали, після того як минулого тижня винесли ялинку.

вивести пляму

 Сама ідея статті прийшла до мене вчора ввечері, коли від незграбності офіціантки одного з ресторанів Львова, мій польський друг почав вечір з похмурого промакування піджака від «авторського пива». Скрашувало ситуацію лише те, що всю тактильну роботу виконувала сама дівчина.
 Це говорить про те, що навіть якщо ти застрахований від самостійного нарізання ковбасних кубиків в «олів'є», і всякої іншої кухонної роботи, завжди може знайтися третя особа, готова обдати тебе чимось «смачненьким».
 Оскільки на питання: «Що робити з цією плямою?» відповіді не знав ніхто, виникла потреба провести невеличкий «самолікбез», яким із задоволенням ділюся.

прибирання приміщень

"Мої домашні Walking Dead"
 Сьогодні ми хочемо налякати тебе по-справжньому, розповівши про те, яка купа організмів живе разом з тобою і при цьому ніколи не платить квартплату (звичайно кудлатого Шарика і хом'ячка з різними іменами з трилітрової банки ми не маємо на увазі).

 Отже, беремо мікроскоп і перевіряємо все нижче написане на "вірю/не вірю" або слухняно починаємо все записувати в блокнотик.

прибирання приміщень

План по швидкоприбиранню квартири (чоловіча версія)
  Прибирання, якщо це, звичайно, не твій спосіб боротьби з осінньою депресією, може стати для тебе справжнім покаранням, яке триватиме якщо й не вічно, то більшу частину твого дня точно.
  Сьогодні мова не піде про те, як віддерти твою житлоплощу після капітального ремонту.
  Ми тільки в більш ніж легкій формі опишемо, що потрібно робити, коли до часу "Ч" залишилося від сили півгодини ... а навколо тебе, крім «тєлєка», на своєму місці не стоїть / не лежить - нічого (хоча, якщо зізнатися, то і «тєлєк» - зовсім не на своєму місці).

почистити плаття, почистити костюм

 Тільки ледачий не чув про морози, які раптово насуваються на вихідних. Погодьтеся, такі метео-новини завжди спонукають до активних дій, всі поспішають утеплятися і звичайно ж кардинально міняти гардероб.

 Настав час сумного розставання з легкими сукнями, блузками і футболками. Чесно кажучи він настав набагато раніше, але де ж в нас був на то час? Але скільки б ми не змахували сльози ностальгії за сонячними днями, нам не уникнути упаковування пляжних тунік до кращих часів.

почистити взуття

 За вікном «сумна пора» і мабуть для когось дійсно «очей зачарування», чого зовсім не скажеш про незатребуване останніми днями, літнє взуття, яке сумно поглядає на нас, вимагаючи відправки на заслужений відпочинок.

 Але ось просте, здавалося б, рішення: звалити все в коробку і прибрати з очей геть до перших променів червневого сонця - абсолютно неправильне.
 Мокасини, босоніжки, капці і все чим ми радували оточуючих, себе особисто і звичайно ж наші ноги - потребує правильного оформлення їх гарячої путівки на зимовий курорт.

почистити куртку

 Почистити шкіряну куртку?
Шкіряні куртки це стильний і найчастіше дорогий одяг. Та якщо ви хочете зберегти свою шкіряну куртку в найкращому стані на довгі роки, вам треба буде знати кілька порад.
 З самого початку хочеться наголосити на тому, що ми рекомендуємо і навіть наполягаємо та тому, що догляд за такими речами, як високоякісна шкіра, хутро - варто доручити професіоналам.