fbpx
+380(96)970-99-70
info@eurochistka.com.ua
почистити плаття, почистити костюм

 Тільки ледачий не чув про морози, які раптово насуваються на вихідних. Погодьтеся, такі метео-новини завжди спонукають до активних дій, всі поспішають утеплятися і звичайно ж кардинально міняти гардероб.

 Настав час сумного розставання з легкими сукнями, блузками і футболками. Чесно кажучи він настав набагато раніше, але де ж в нас був на то час? Але скільки б ми не змахували сльози ностальгії за сонячними днями, нам не уникнути упаковування пляжних тунік до кращих часів.

почистити взуття

 За вікном «сумна пора» і мабуть для когось дійсно «очей зачарування», чого зовсім не скажеш про незатребуване останніми днями, літнє взуття, яке сумно поглядає на нас, вимагаючи відправки на заслужений відпочинок.

 Але ось просте, здавалося б, рішення: звалити все в коробку і прибрати з очей геть до перших променів червневого сонця - абсолютно неправильне.
 Мокасини, босоніжки, капці і все чим ми радували оточуючих, себе особисто і звичайно ж наші ноги - потребує правильного оформлення їх гарячої путівки на зимовий курорт.

почистити куртку

 Почистити шкіряну куртку?
Шкіряні куртки це стильний і найчастіше дорогий одяг. Та якщо ви хочете зберегти свою шкіряну куртку в найкращому стані на довгі роки, вам треба буде знати кілька порад.
 З самого початку хочеться наголосити на тому, що ми рекомендуємо і навіть наполягаємо та тому, що догляд за такими речами, як високоякісна шкіра, хутро - варто доручити професіоналам.